Vážení zákazníci, z důvodu epidemie jsou až do odvolání u nás na pobočce v Ostravě - Třebovicích zrušeny osobní odběry zboží a prohlídka našeho showroomu. Jedná se pouze o preventivní opatření. Nadále u nás pracujeme a objednávky přijímáme. Objednávky Vám rádi doručíme prostřednictvím našich externích přepravců až k Vám domů. Děkujeme za pochopení, tým ALFIstone.cz

Kamenné dlažby

3 položek celkem
Kamenna dlazba cerna bridlice BL101 2
237,25 Kč

Kámenná dlažba BL101 z přírodní břidlice v černé barvě slouží pro výzdobu zahrad a venkovních částí domů, ale i interiérů rodinných domů i bytů.

Kamenna dlazba multicolor BL102 2
187,25 Kč

Kámenná dlažba BL102  z přírodní břidlice v barvě multicolor slouží pro výzdobu zahrad a venkovních částí domů, ale i interiérů rodinných domů i bytů.

Kamenna dlazba multicolor BL102 2
Akce
174,75 Kč –50 %
87,50 Kč

Kvalita kamene neodpovídá našim standardům, jedná se o II. jakost kamene. Více informací naleznete v popisu produktu.

VŠECHNY NAŠE NABÍZENÉ KAMENNÉ OBKLADY JSOU VHODNÉ DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU.

Kamenné dlažby do interiéru a exteriéru promění Vaše bydlení k nepoznání. Břidlice a kvarcit jsou přírodní kameny, které se staly díky svému nezaměnitelnému vzhledu, mimořádné odolnosti a cenové dostupnosti oprávněně hitem současnosti.

Přírodní dlažbu z kamene využijete doma i na zahradě. Oblíbené jsou především chodníky na zahradě, ale mohou se i použít pro obložení vašeho krbu, schodiště i fasády. Nepravidelný tvar kamenné dlažby dodá Vašemu místu to pravé kouzlo.

btn copy 3btn copy 5btn copy 4btn copy 9