Vážení zákazníci, z důvodu epidemie jsou až do odvolání u nás na pobočce v Ostravě - Třebovicích zrušeny osobní odběry zboží a prohlídka našeho showroomu. Jedná se pouze o preventivní opatření. Nadále u nás pracujeme a objednávky přijímáme. Objednávky Vám rádi doručíme prostřednictvím našich externích přepravců až k Vám domů. Děkujeme za pochopení, tým ALFIstone.cz

Kamenné obklady, Strana 2

27 položek celkem
Kamenný obklad roh cerna bridlice ES001ROH 1
Novinka Tip
99 Kč

Kamenný obklad roh ES001ROH  je přírodní kámen v provedení černá břidlice vhodný pro obkládání schodišť, teras, fasád, plotů, kamen, ale i dalších stavebních prvků...

kamenný obklad z bridlice BL001 roh
Akce
130 Kč –55 %
59 Kč

Kvalita kamene neodpovídá našim standardům, jedná se o II. jakost kamene. Více informací naleznete v popisu produktu.

Kamenný obklad z bridlice ES003IMG 9701
Novinka Tip
395,34 Kč

Kamenný obklad ES003 je přírodní kámen – břidlice v provedení multicolor, který originálně ozdobí venkovní část, ale i interiér vašeho domova!

Kamenný obklad z cerne bridlice ES001IMG 9729
Novinka Tip
461,34 Kč

Obkladový kámen ES001 z přírodní břidlice v černé barvě slouží pro výzdobu venkovních částí domů a zahrad, ale i interiérů rodinných domů i bytů.

Kamenný obklad z mramoruNH003 1
719,40 Kč

Obkladový kámen NH003  z přírodního mramoru v černo-bílé barvě slouží pro výzdobu interiérů rodinných domů i bytů, ale i venkovních částí domů a zahrad. 

Kamenný obklad z mramoruNH001 1
475,20 Kč

Obkladový kámen NH001 z přírodního mramoru v bílé barvě slouží pro výzdobu venkovních částí domů a zahrad, ale i interiérů rodinných domů i bytů.

Kamenný obklad z mramoruNH004 1
475,20 Kč

Obkladový kámen NH004  z přírodního mramoru v černé barvě slouží pro výzdobu interiérů rodinných domů i bytů, ale i venkovních částí domů a zahrad. 

kamenný obklad kvarcit černý BL016
621 Kč

Obkladový kámen BL016  z kvarcitu, t.j. křemence, je charakteristický jeho jedinečný zrnitý vzhled.

Kamenný obklad z mramoruNH002 1
475,20 Kč

Obkladový kámen NH002  z přírodního mramoru ve žluté barvě slouží pro výzdobu interiérů rodinných domů i bytů, ale i venkovních částí domů a zahrad. 

VŠECHNY NAŠE NABÍZENÉ KAMENNÉ OBKLADY JSOU VHODNÉ DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU.

Kamenné obklady do interiéru a exteriéru promění Vaše bydlení k nepoznání. Břidlice a kvarcit jsou přírodní kameny, které se staly díky svému nezaměnitelnému vzhledu, mimořádné odolnosti a cenové dostupnosti oprávněně hitem současnosti.

Přírodní obkladový kámen využijete doma i na zahradě. Oblíbené jsou především ploty, fasády, schodiště, krby, ale i bazény a terasy vyzdobené břidlicí či kvarcitem. A při zkrášlování vašeho domova se samozřejmě neobejdete bez rohových obkladů, které jsou rovněž součástí naší nabídky.

Z naší nabídky vybírejte břidlicové obklady a obkladový kámen kvarcit. Nepostradatelnou součástí jsou také rohové obklady.

btn copy 3btn copy 5btn copy 4btn copy 9